دفتر مرکزی سوله ایران

021-22220266

انبار مرکزی سوله ایران

021-56867200

شماره موبایل مدیریت

09121017171

پست الکترونیک سوله ایران

info@sooleiran.com beigi@sooleiran.com

21 مرداد 1396 Published in سوله Written by 

قیمت ساخت سوله در چابهار

Rate this item
(0 votes)

قیمت ساخت سوله در چابهار | ساخت سوله در چابهار

 

 قیمت ساخت سوله در چابهار | ساخت سوله در چابهار

چرا کمپانی بانک سوله ایران را به شما توصیه می کنیم؟

بانک سوله ایران در حوزه طراحی، ساخت و نصب سوله ، در چشم انداز و رسالت پیش بینی شده خود در زمینه بهره گیری از فن آوری های نوین و دانش فنی  و تخصصی در زمینه ساخت سوله در بهترین قیمت، پرسنل خود در راستای ارتقاء کیفیت محصولات خود و رضایت مندی مشتریان و کارفرمایان گام برداشته و نگارش خود را مبتنی بر استقرار سیستم های نوین فنی سوله سازی، اجرایی و برنامه ریزی هدفمند و اقتصادی قرار داده تا به بهترین شکل ممکن فعالیت خود را در سطح کشور و جهان ارائه کند. بانک سوله ایران با سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات تخصصی از جمله : ساخت سوله ،  ، نصب سوله و اسکلت فلزی و... یکی از معدود موسساتی است که اقدام به بکارگیری افراد توانمند در زمینه های مختلف کرده است که با توجه به نیاز روز جامعه به ارائه خدمات در زمینه های مختلف می پردازد .
ساخت اسکلت فلزی کمپانی بانک سوله ایران با سابقه درخشانی که در حوزه ساخت سوله در انواع مختلف ، فروش و خرید سوله دست دوم و... دارد به مشتریان این پیشنهاد را می دهد که در صورتی که خواهان دریافت خدمات کامل و به بهترین شکل ممکن می باشند حتما ازمزایای بانک سوله ایران استفاده کرده و خرید ، فروش و ساخت انواع سوله و... خود را به آن ها بسپارند .
کمپانی بانک سوله ایران این اطمینان را به هموطنان چابهاری می دهد که در زمینه قیمت ساخت سوله در چابهار تمام تلاش خود را کرده و در این راستا به ارائه بهترین خدمات خود می پردازد .
کافیست با تماس بگیرید .

ساخت سوله | قیمت ساخت سوله در ایران


سوله چیست ؟

سوله ها عمدتا کاربرد صنعتی دارند و به این دلیل از نظر طراحی با سایر سازه ها متفاوت می باشد که به سوله های صنعتی معروف هستند. قاب ها در این نوع سازه ها داری شیب می باشند و دهانه ها نیز نسبت به سایر سازه ها بزرگتر می باشد. ابعاد تیرها و ستون ها در سوله ها بسیار بزرگ می باشند ، لذا جهت اجرای این سازه نمی توان از پروفیل های موجود در بازار استفاده نمود و باید اقدام به ساخت آن ها کرد که اصطلاحا به آن تیر ورق می گویند .


چه سوله هایی در بانک سوله ایران ساخته می شود ؟

  سوله ها دارای انواع مختلفی می باشند ، که تمامی آن ها و با توجه به درخواست مشتری در کمپانی سوله ایران ، توسط متخصصین و افراد کارآزموده قابل ساخت است

یا سوله دست دوم میباشد

از جمله این سوله ها می توان به موارد زیر اشاره کرد :

1- سوله های دو یا چند دهانه با ستون مشترک

2- سوله های دو دهانه

3- سوله های تک دهانه

4- سوله های قوسی

5- سوله های چند ضلعیآیا بانک سوله ایران خوش قول است ؟

بانک سوله ایران با بکارگیری افراد متخصص و متعهد ، تمام تلاش خود را در زمینه ارائه بهترین خدمات به مشتریان و مراجعه کنندگان خواهد داشت و  سعی در این داشته که همیشه خوش قول بوده و در جهت رضایت مشتری گام بردارد .

 

 


قیمت ساخت سوله در بانک سوله ایران چقدر است ؟

با توجه به گستردگی انواع سوله ها و مواد تشکیل دهنده آن ، قیمت سوله ها متفاوت می باشد. بانک سوله ایران در جهت کسب رضایت مشتریان خود اقدام به ساخت سوله هایی با قیمت مناسب کرده است، لذا توصیه می شود جهت استعلام قیمت ساخت سوله مورد نظر خود ، با بانک سوله ایران تماس حاصل فرمایید و از قیمت ها باخبر شوید .
همچنین در صورت داشتن هرگونه سوال و یا اگر نیاز به مشاوره دارید، می توانید از مشاوران زبده و کاردان در بانک سوله ایران کمک حاصل نمایید.


از دیگر اقداماتی که در کمپانی ساخت سوله ایران انجام می شود :

 

ساخت سوله در چابهار

ساخت سوله در چابهار

قیمت ساخت سوله در چابهار

ساخت سوله ارزان قیمت در چابهار

قیمت ساخت سوله در شهر چابهار

Last modified on یکشنبه, 07 مرداد 1397 16:56

دفتر مرکزی سوله ایران

021-22220266

انبار مرکزی سوله ایران

021-56867200

شماره موبایل مدیریت

09121017171

پست الکترونیک سوله ایران

Info@Sooleiran.com Beigi@Sooleiran.com

ساخت اسکلت فلزی